top of page
IMG_0529.jpg

FAQ - ČASTÉ DOTAZY

SPORTOVNÍ KLUB POLICIE OSTRAVA

ODDÍL KYNOLOGIE POŘÁDÁ VE SPOLUPRÁCI S MĚSTEM STUDÉNKA

29. ROČNÍK SOUTĚŽE

OBRANÁŘSKÝ SPECIÁL SKP OSTRAVA 2023

 

Kdy? 13. – 14. října 2023

Kde? Studénka, konec ulice Polská,

          areál Radar, cvičiště oddílu

          kynologie SKP Ostrava ve Studénce

          Mapa zde

Kdy bude závod zahájen? 13. 10. 2023 v 18:00 h, areál Radar – cvičiště oddílu kynologie ve Studénce

Kdy proběhne prezentace soutěžících? 13. 10. 2023 od 17:00 do 17:45 h, areál Radar - cvičiště oddílu kynologie ve Studénce

Podle jakých kritérií se soutěží? Podle Propozic Obranářského speciálu SKP Ostrava 2023

Kdy je uzávěrka soutěžících?   Rozhoduje poštovní razítko ze dne 9. 10. 2023, elektronicky se lze přihlásit do půlnoci dne 10. 10. 2023, počet startujících je omezen, termín uzávěrky je závazný! Pozor! V případě vyčerpání kapacity soutěže však pořadatel příjem přihlášek ihned zastaví, tedy ještě před vyhlášenou uzávěrkou.

Kde se mám přihlásit? Přihlášky vyřizuje: Pavlína Kozáková, Malá strana 261, 742 13  Studénka,  přivítáme však elektronické přihlášení ZDE

Kde zjistím více informací? Petr Kozák, +420605790975, +420602647429, petr.kozak@pcr.cz     pk242902@gmail.com, , www.obranarsky-special.cz, www.kynologie-studenka.cz, sledujte aktuální informace na @obranarsky.special 

Kolik činí startovné a kdy ho mám zaplatit? Startovné ve výši Kč 500,-- je nutno zaplatit elektronicky, nebo  složenkou na adresu: Pavlína Kozáková, Malá strana 261,  742 13  Studénka a kopii ústřižku je nutno zaslat spolu s přihláškou, tedy do termínu uzávěrky!

Při elektronickém zaslání přihlášky bude tato platná až po doručení startovného.

V případě on-line registrace můžete využít homebanking k úhradě platby na účet č. 43-9646370247/0100, jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo.

Budu mít možnost se někde najíst? Strava je zajištěna.

Budu mít kde spát?  Bude upřesněno později pořadatelem! Soutěžícímu psovodovi zajistíme ubytování zdarma na jednu i dvě noci, podle jeho potřeb.

Jaký je program soutěže?

Pátek – v 18:00 slavnostní nástup a následně proběhnou první dvě disciplíny, tedy noční zadržení prchající osoby a zadržení osoby, která se chce střetu se psem vyhnout a to v místě, které bude upřesněno při soutěži. 

Sobota – od 08:00 h proběhne poslušnost a zároveň bude prováděn revír v objektu a v terénu v místech, které upřesníme až při soutěži. Poté bude soutěž pokračovat blokem ve složení disciplín: přepad při pochůzce, zadržení prchající osoby, zadržení s protiútokem, likvidace výtržnosti a blokace osoby, místo bude upřesněno při soutěži.

Kulturní program bude upřesněn později.

Kdo bude posuzovat disciplíny soutěže? Soutěžní výkony bude posuzovat Jiří Ščučka, Dalibor Klement, Josef Šesták, David Polzer, René Konečný.

Kdo bude figurovat? Libor Kostera, Michal Řehoř, David Hanel a další náležitě poučené osoby. .

Dostanu nějaké ocenění? Naši sponzoři se opět postarají o skvělé ceny. Poháry do šestého místa, plakety, věcné ceny, diplomy - naši skvělí sponzoři ani letos nenechají nikoho odjet s prázdnou.

Pohár družstev - družstvo představují dva psovodi jedné součásti (PČR-jedno OSK, VS-jedna věznice, MP-jedno město, AČR-jeden útvar, VP-jedno velitelství, jeden cvičák, jednotlivce pak určí los). Odměna pro vítězné družstvo bude upřesněna později. Jednání probíhají.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu uvedených informací.

bottom of page